konyveloKönyvelő munkatársat keresünk csapatunkba.

Feladatok:

  • Új termék bevezetésével kapcsolatos feladatok végrehajtása, a gyártással és gyártásengedélyezéssel kapcsolatos dokumentációk készítése
  • A gyártási folyamat folyamatos fejlesztése, a területen jelentkező problémák kivizsgálása, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Új gyártási módszerek, eljárások kidolgozása, bevezetése és alkalmazás
  • Részvétel termékfejlesztésben gyártástechnológiai és gyárthatósági szempontból

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv, min. kommunikációs szinten
  • tervező program ismerete (AutoCad, Pro Engineer)
  • min. 2 éves szakmai gyakorlat elektronikai gyártás területén

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Gyártás technikus
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Jászberény

Hívjon minket!

+36 1 123-4567

Nyitva tartás

Szaküzletünkben az alábbi időpontokban várjuk:

H-P: 07.00-19.00
Sz: 10.00-15.00
V: Zárva

Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 1.